Biz Sizi Arayalım !

Biz Sizi Arayalım

Your message has been sent sucessfully

TALİH YAPI MARKET

TALİH YAPI MARKET

TALİH YAPI MARKET

RADYO SPOTUMUZ

Firma Hakkında

Talih İnşaat olarak 1986’dan beri inşaat endüstrisi alanındaki imalat tecrübemizin getirdiklerini Talih Şirketler Grubu çatısı altında yenilenen şirket profilimiz ile size sunmaktayız.

Başarıyla teslim edilen binlerce bağımsız birim sayısına ulaşmış olan firmamız Talih İnşaat sektörün gelişen ve değişen ihtiyaçlarına bir nebze de olsa cevap verebilmek için yenilendi.

Talih Şirketler Grubu içerisinden 3 firma olarak ticari hayatımıza devam ediyoruz. Talih İnşaat, Talih Yapı Market ve Talih Tasarım Dekorasyon.

Konut inşaatı konusunda uzman Talih İnşaat bu uzmanlığını 20 yılı aşkın bir süredir şirket bünyesinde oluşturduğu kapı, mutfak, banyo, ferforje ve PVC pencere imalatı ile desteklemekteydi.

İmalat sanayinin en önemli kısmı olan montaj ve satış sonrası hizmetin yetersizliği 1990’lı yıllarda çok büyük bir sorundu. Bu sorunları en aza indirmek amacıyla kurulan imalat atölyelerimiz 2016 itibariyle Talih Tasarım ve Dekorasyon firması altında yenilendi ve piyasaya toptan ve perakende olarak hizmet vermeye devam ediyor.

--

Talih Yapı Market

Tellidere Mah. Mücahidler Cad. No:290/A Seyhan / Adana

info@talihyapimarket.com.tr 

0322 422 83 20